Zabójcze 10 minut w wykonaniu Polonii Warszawa

Niestety ponosimy drugą porażkę z rzędu tym razem z faworyzowaną Polonią Warszawa 3:0.

Po dobrej grze w defensywie do przerwy schodziliśmy przy wyniku 0:0. Po raz kolejny naszą zmorą jest druga połowa i nie inaczej było w sobotnim spotkaniu, gdzie stołeczni w ciągu 10 min potrafili przesądzić o wyniku spotkania strzelając 3 bramki. Mimo kilku prób nie udało się zdobyć choćby bramki honorowej.

Polonia Warszawa - GKS Wikielec 3:0 (0:0)
1:0 Jarosz 50', 2:0 Kuska 53', 3:0 Kluska 60'

GKS Wikielec: Wieczerzak- Jońca, Otręba (75' Sz. Jajkowski), Kacperek, M. Jajkowski, Grzybowski (61' Rytelewski), Błaszak (61' Rosoliński), Jankowski, Święty (61' Carbajal), Szypulski, Masiak (71' Żukowski).

Polonia: Brudnicki- Mikołajewski, Jarosz, Wełna – Wyszkowski (65’ Pazio), Piątek, Kluska, Marciniec (65’ Roguski), Pieńkowski – Mosiejko (65’ Paczuk), Pieczara (71’ Marcinho)

Żółte kartki: Piątek (Polonia)

Sędziowie: Paweł Kostko (sędzia główny), Bartosz Tomaszuk (asystent nr 1), Michał Renkiewicz (asystent nr 2) - Podlaski ZPN.

W 18 kolejce 13 listopada (sobota) u siebie zagramy z Błonianką Błonie. Początek spotkania o godz. 13:00. Będzie to również ostatni mecz u siebie kończącą się niedługo rundę jesienną.