Z wizytą na treningu: Wrócił Szymon Jajkowski, dziś byliśmy w komplecie [ZDJĘCIA]

Z wizytą na treningu: Wrócił Szymon Jajkowski, dziś byliśmy w komplecie [ZDJĘCIA]

Okres przygotowawczy wchodzi w decydującą fazę. Na treningu rozpoczynającym siódmy tydzień przygotowań trener Wojciech Tarnowski miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Do zajęć wrócił leczący uraz kolana Szymon Jajkowski. Już w środę gramy kolejny sparing - w Elblągu z Concordią.

W poniedziałek drużyna trenowała na orliku w Wikielcu. Najpierw była rozgrzewka, następnie trening stacyjny, a na koniec gierka. W zajęciach uczestniczyło wszystkich 21 zawodników.

Do treningów wrócił nasz obrońca Szymon Jajkowski, który około cztery tygodnie temu doznał kontuzji kolana, w związku z czym grał tylko w pierwszym sparingu z Gromem Nowy Staw. Szymon trenował dziś indywidualnie. Z kolei pauzujący przez pięć miesięcy Filip Wójcik powoli odbudowuje formę i dziś nie tylko trenował, ale też wziął udział w gierce.

Jeśli nic nie pokrzyżuje planów, to runda wiosenna rozpocznie się za trzy tygodnie. Do tego czasu Gieksa ma zaplanowane jeszcze trzy sparingi. Najbliższy już w środę 24 lutego. Oto aktualny terminarz meczów kontrolnych:

- 24.02, 18:00, Elbląg - Concordia Elbląg (III liga grupa I, 18. miejsce)

- 27.02, 11:00, Starogard Gdański - KP Starogard Gdański (III liga grupa II, 5. miejsce)

- 06.03, 14:00, Rypin - Lech Rypin (IV liga kujawsko-pomorska, 13. miejsce)

 

Zobacz także: