Z wizytą na treningu: W drużynie widać mobilizację [ZDJĘCIA]

Zakładając, że nic nadzwyczajnego się nie wydarzy, w tym sezonie zostało nam do rozegrania jeszcze 14 meczów. Niby dużo, ale na tym etapie rozgrywek nie ma już co kalkulować. Każdy punkt może mieć znaczenie w ostatecznym rozrachunku i decydować o pozostaniu bądź nie w gronie III-ligowców. W czwartek byliśmy na treningu Gieksy i widać w drużynie dużą mobilizację przed niedzielnym meczem z Bronią Radom.

Ekipa trenera Wojciecha Tarnowskiego trenowała na Jajko Arena, trawiastym boisku bocznym Stadionu Gminnego w Wikielcu. Głównym elementem zajęć była praca nad taktyką. Tradycyjnie nie zabrakło też krótkiej gierki i rzutów wolnych.

Także w czwartek ogłoszone zostały kolejne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa COVID-19. Dziś wiemy już, że niedzielny mecz w Radomiu nie jest zagrożony. Spotkanie z tamtejszą Bronią, aktualnie 17. drużyną III ligi, rozpocznie się 28 marca o godz. 12:00.