Z wizytą na treningu: praca nad siłą [ZDJĘCIA]

Z wizytą na treningu: praca głównie nad siłą [ZDJĘCIA]

Trwa czwarty tydzień przygotowań do rundy rewanżowej III ligi. GKS Wikielec w środę zajęcia miał w hali. Drużyna pracowała głównie nad siłą, ale nie zabrakło też gimnastyki i gierki z okazji 34. urodzin Łukasza Suchockiego.

Trener Wojciech Tarnowski miał w środę do dyspozycji niemal wszystkich zawodników. Brakowało kontuzjowanego od dłuższego czasu Filipa Wójcika, a także narzekającego na uraz Szymona Jajkowskiego. Nieobecny był także Mateusz Jajkowski.

Głównym elementem zajęć były ćwiczenia siłowe, ale nie zabrakło też gimnastyki czy panowania nad piłką. Na koniec zawodnicy zostali podzieleni na pięcioosobowe drużyny i rozegrali między sobą mecze do dwóch bramek. Niemal wszystkie gierki zwyciężyła ekipa w składzie: Marcin Wieczerzak, Adrian Korzeniewski, Sebastian Szypulski, Patryk Rosoliński i Paweł Grzybowski.

W sobotę Gieksa gra kolejny sparing. Tym razem na wyjeździe zmierzy się z Włocłavią Włocławek, wiceliderem IV ligi kujawsko-pomorskiej. Mecz rozpocznie się o godz. 12:00.