Z Białobrzegów przywozimy jeden punkt

Wynik 1:1 nie cieszy żadnej z drużyn, ale wydaje się być sprawiedliwy. Pilica objęła prowadzenie w 72. minucie po golu Oskara Wojtysiaka, a dziesięć minut później wyrównał Raivis Ķiršs, dla którego było to premierowe trafienie w brawach GKS-u Wikielec.

Pilica Białobrzegi - GKS Wikielec 1:1 (0:0)

Wojtysiak 72 - Ķiršs 82

Żółte kartki: Jakubiec, Wojtysiak, Ziółko, Kacprzycki - Szypulski, Kacperek, Sobotka

Pilica: Ziółko, Jakubiec, Koterwas (81 Kapela), Stawiarz, Wojtysiak (81 Kacprzycki), Kazimierczak (57 Dohojda), Chojczak, Bryszewski, Walasek, Nowak (64 Cichocki), Zawadzki

GKS Wikielec: Rutkowski, Jajkowski, Kacperek, Jackowski (15 Kondracki), Jankowski (75 Dąbrowski), Otręba, Szypulski (46 Krasouski), Rosoliński (77 Ķiršs), Szmydt, Sobociński (46 Sobotka), Kalisz

Skład sędziowski: Dawid Deptuła (sędzia główny), Błażej Kujawa (sędzia asystent nr 1), Dominik Bućko (sędzia asystent nr 2)

Za tydzień w sobotę 16 marca GKS Wikielec zagra u siebie z Unią Skierniewice. Początek meczu o godz. 14:00. Będzie to 21. kolejka III ligi gr. I.