Wywalczyliśmy w Bełchatowie bardzo ważne trzy punkty

W Bełchatowie zagraliśmy bardzo dobry mecz i nawet gdybyśmy nie wygrali, wracalibyśmy do Wikielca z podniesionymi głowami. Mieliśmy kilka dobrych okazji, ale ostatecznie to po samobójczym trafieniu Mariusza Holika dopisaliśmy do swojego konta bardzo cenne trzy punkty, które dodały nam pewności siebie przed środowym meczem z Olimpią Zambrów.

GKS Bełchatów - GKS Wikielec 0:1 (0:0)

Holik 84 (s)

Żółte kartki: Bartosiak, Szymorek, Golański - Filipczyk, Jackowski, Kuciński, Kondracki

GKS Bełchatów: Otchenashenko, Szymorek, Trzeboński, Skórecki (85 Czapla), Bartosiak (72 Sarnik), Golański (80 Błaszczyk), Karpiński, Grzelak, Woźniakowski (85 Łaski), Krasa (46 Malec), Holik

GKS Wikielec: Leszczyński, Jankowski, Jajkowski, Kacperek, Krasouski, Kuciński (73 Szmydt), Filipczyk (55 Kirss), Jackowski (73 Dąbrowski), Otręba, Kondracki, Kalisz (80 Kordykiewicz)

Skład sędziowski: Krzysztof Robert (sędzia główny), Damian Dumycz (sędzia asystent nr 1), Tomasz Pondel (sędzia asystent nr 2)

Kolejny ligowy mecz GKS Wikielec rozegra w najbliższą środę 15 maja. Drużyna trenera Damiana Jarzembowskiego podejmie na Stadionie Gminnym w Wikielcu Olimpię Zambrów. Początek spotkania o godz. 16:00.