Wysoka wygrana z Romintą Gołdap 5:1 [GALERIA]

Pokonujemy okazale 5:1 Romintę Gołdap w meczu wyjazdowym i cenne 3 punkty wracają do Wikielca. Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie, kiedy był już wynik 4:1 dla naszego zespołu.

"Myślę, że całe dzisiejsze spotkanie było pod naszą kontrolą, co prawda nie wykorzystaliśmy dwóch pierwszych okazji bramkowych a następnie pierwsi straciliśmy gola. Wydawać by się mogło, że taki przebieg zdarzeń mógłby spowodować problemy, jednak w dniu dzisiejszym zdecydowanie tak się nie stało. Konsekwetnie realizowaliśmy kolejne ataki, drużyna pokazała dojrzałość i dokładaliśmy kolejne trafienia. Dziś możemy się cieszyć, a od jutra myślami będziemy już przy domowym meczu z Polonią Iłowo." - przyznał po meczu trener GKS-u Wikielec Damian Jarzembowski.

Rominta Gołdap - GKS Wikielec 1:5 (1:4)
1:0 7' Radzikowski
1:1 15' Preuss
1:2 25' Preuss
1:3 29' Mulkevich
1:4 45' Kujawa
1:5 75' Kacperek (k)

GKS Wikielec: Rutkowski (46' Kordalski)- Sz.Jajkowski (57' Niedbalski), Kaceprek, M.Jajkowski, Preuss, Mulkevich (57' Wasiak), Żukowski (57' Klimek), Rosoliński (67' Malyshkin), Otręba, Jackowski (72' Rydel), Kujawa (72' Zieliński).

Rominta Gołdap: Wołos- Kowalewski, Dyniszuk, Kułak, Litwiński, Radzikowski, Paszkowski, Walendykiewicz, Prochorów, Świerzbin, Słowicki.