Wyjazdowa porażka z Mrągowią Mrągowo 2:1

Niestety porażką okazała się podróż do Mrągowa, żeby było tego mało podczas jazdy były problemy z autokarem i mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóźnieniem. Wszystkie bramki padały w pierwszej połowie.

Mrągowia Mrągowo - GKS Wikielec 2:1 (2:1)

1:0 10' Rybkiewicz
2:0 15' Skonieczka
2:1 37' M.Jajkowski (k)

GKS Wikielec: Rutkowski- Grzybowski, Kacperek, M.Jajkowski, Żukowski (60' Jackowski), Otręba, Rosoliński (60' Zieliński, 85' Sz.Jajkowski), Kentaro, Mulkevich (60' Malyshkin), Preuss (57' Kujawa), Klimek (76' Niedbalski).

Mrągowia Mrągowo: Orzeł- Kosek (85' Żęgota), Drzewiecki (88' Jaskólski), Abramczyk, Barszczewski, Skok, Rybkiewicz (60' Bojarowski), Wypniewski (60' Błędowski), Bognacki (88' Skrzęta), Kuśnierz, Skonieczka (67' Kudlak).

żółte kartki: Skonieczka (Mrągowia) - Otręba, Zieliński (GKS)

Już za tydzień rusza 3 kolejka forBET IV liga, w której zagramyu siebie z DKS-em Dobre Miasto. Mecz odbędzie się 20 sierpnia (sobota) o godz. 17:00.