Wygrywamy z Legią II Warszawa. Trzecia wygrana z rzędu

W środowe popołudnie rozegraliśmy mecz 7 kolejki podejmując u siebie rezerwy Legii Warszawa. Wygrywamy 1:0 i awansujemy na 5 miejsce w tabeli.

Bardzo dobrze rozpoczęło się dla naszej drużyny spotkanie po akcji lewą stroną Michała Jankowskiego został sfaulowany w polu karnym i sam poszkodowany podszedł do rzutu karnego i od 5 minuty wyszliśmy na prowadzenie. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze 2-3 dobre okazję do strzelenia gola jednak bramkarz Maciej Kikolski był czujny.
Druga połowa to zdecydowana przewaga w posiadaniu piłki drużyny z Warszawy, jednak za wiele z tego nie wynikało poza akcją w której była poprzeczka.

GKS Wikielec - Legia II Warszawa 1:0 (1:0)
1:0 Jankowski 5'(k)

GKS Wikielec: Wieczerzak- Jońca, Kacperek, Otręba, M. Jajkowski, Grzybowski, Żarejko, Szypulski, Jankowski, Święty (87' Sergio Carbajal), Masiak (74' Bartkowski).

Legia II: Kikolski – Niski (46' Kamiński), Astiz, Konik (85' Derlatka), Widejko, Nojszewski, Pierzak, Ciepiela (74' Dzięgielewski), Nawotka, Ciach, Skwierczyński (66' Gomes)

Żółte kartki: Szypulski, Kacperek (Wikielec) - Nojszewski, Konik (Legia II)

Sędziowie: Karol Kobędza (sędzia główny), Bartosz Kaszyński (asystent nr 1), Mateusz Śliwowski (asystent nr 2)- Kujawsko-Pomorski ZPN

W ramach 8 kolejki zagramy na wyjeździe z beniaminkiem Pilicą Białobrzegi. Mecz odbędzie się 11 września (sobota) o godz. 16:00.

Już wkrótce będzie można zobaczyć konferencję prasową obu trenerów.

Autor zdjęcia: Karol Synowiec