Wygrywamy na inaugurację forBET IV ligi z Huraganem Morąg 3:0 [GALERIA]

W meczu inauguracyjnym rozgrywki forBET IV ligi GKS Wikielec pokonał u siebie Huragan Morąg 3:0.

Mecz pod całkowitą kontrolą naszej drużyny. Brakowało skuteczności i szkoda niewykorzystanego karnego w 10 min autorstwa Rafała Kujawy, który mógł spowodować, że łatwiej by się grało. Ten sam zawodnik miał kolejną okazję do zdobycia bramki jednak gości uratowała poprzeczka. W 40 min dośrodkowuje Mateusz Jajkowski w pole karne, a tam stoper Jakub Stankiewicz wbija niefortunnie piłkę do swojej bramki.
Druga połowa to dalsza dominacja Gieksy, gdy morążanie odczuwali już trudy spotkania padły dwie kolejne bramki pierwsza z nich po dośrodkowaniu Dmitry Mulkevich do siatki z bliskiej odległości strzelił Arai Kentaro i kopia drugiej bramki tym razem dośrodkowywał Remigiusz Niedbalski, a na bramkę na 3:0 zamienił nowy nabytek Wiktor Preuss.

GKS Wikielec - Huragan Morąg 3:0 (1:0)

1:0 40' Stankiewicz (sam)
2:0 73' Kentaro
3:0 84' Preuss

GKS Wikielec: Rutkowski- Grzybowski, Kacperek, M.Jajkowski, Jackowski (81' Niedbalski), Otręba (81' Sz.Jajkowski), Mulkevich (72' Wasiak), Kentaro, Rosoliński (72' Zieliński), Kujawa (56' Żukowski), Klimek (56' Preuss).

Huragan: Jurgielewicz- Dec (90' Horbacz), Koć (90' Piasecki), Januszkiewicz (80' Michalski), Fabisiak (87' Cychylik), Szymanowski, Tomasz, Stankiewicz, Katarzyński, Ziemianowicz, Duda.

żółte kartki: Wasiak (GKS) - Katarzyński, Stankiewicz, Koć (Huragan)

Jeszcze dziś będzie można obejrzeć pomeczową konferencję prasową i posłuchać co mieli do powiedzenia trener Huraganu Fabian Wieliczko i nasz trener Damian Jarzembowski.

Bramki z meczu do obejrzenia już jutro.