Wygrana z LZS Frednowy i awans do I rudny WPP

Serdecznie dziękujemy drużynie LZS Frednowy za grę fair play i że zgodziła się rozegrać ten mecz w środę w Wikielcu. Dzięki temu możemy w sobotę, na tydzień przed inauguracją III ligi, zmierzyć się w sparingu z Elaną Toruń. Przyjaciołom z Frednowych życzymy wielu sukcesów sportowych.

Runda wstępna Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski

LZS Frednowy - GKS Wikielec 0:12 (0:8)

Kacperek 17, Jankowski 20, Otręba 28, Klimek 31, 32, 35, 43, 61, Kordykiewicz 36, Sobociński 46, 54, 69

Żółta kartka: Osmański (LZS Frednowy)

LZS Frednowy: Cezary Wiśniewski (46 Radosław Albowicz), Maciej Borkowski (46 Mariusz Liszewski), Michał Górski (46 Maksymilian Ebernikiel), Damian Goliszewski, Jakub Słomski, Mirosław Wysocki (77 Maciej Mikołajko), Damian Demczak, Dominik Wrzesiński, Kacper Osmański, Marek Gerych, Kacper Kijewski (46 Mateusz Cichorek)

GKS Wikielec: Jakub Wąsowski, Mateusz Jajkowski (46 Szymon Licznerski), Piotr Kacperek (46 Bartosz Dąbrowski), Paweł Kazimierowski, Michał Jankowski (46 Uladzislau Krasouski), Hubert Otręba (46 Eryk Filipczyk), Mateusz Jackowski, Paweł Sagan, Oskar Kordykiewicz, Maddox Sobociński, Alan Klimek

Skład sędziowski: Wojciech Boczkowski (sędzia główny), Daniel Bugajski (sędzia asystent nr 1), Maciej Sieradzki (sędzia asystent nr 2)

W sobotę 29 lipca o godz. 12:00 w Toruniu GKS Wikielec rozegra swój ostatni sparing w letnim okresie przygotowawczym. Drużyna trenera Damiana Jarzembowskiego zmierzy się z beniaminkiem III ligi - miejscową Elaną.

Z kolei tydzień później, 5 sierpnia o godz. 15:00, Gieksa zainauguruje rozgrywki sezonu 2023/24 III ligi. Drużyna zmierzy się przed własną publicznością z Mławianką Mława.

Mecz I rundy Bank Spółdzielczy Wojewódzkiego Pucharu Polski zaplanowany został na środę 16 sierpnia. Przeciwnik GKS-u Wikielec zostanie wyłoniony w drodze losowania.