Wskakujemy na pozycję lidera po wygranej ze Zniczem Biała Piska 2:1 [GALERIA]

Po ciężkim boju pokonujemy Znicz Biała Piska 2:1 po golach Arai Kentato i Piotra Kacperka z rzutów karnych. Dzięki tej wygranej awansujemy na pozycje lidera forBET IV ligi.

W obu drużynach nastąpiły przymusowe zmiany jeszcze w pierwszej połowie spowodowane kontuzjami. W naszej drużynie w 32 minucie zszedł Arai Kentaro (ścięgno achillesa), a w 45 minucie Bartosz Giełażyn (wybity bark).

GKS Wikielec - Znicz Biała Piska 2:1 (1:1)
1:0 2' Kentaro (k)
1:1 24' Rutkowski (sam)
2:1 72' Kacperek (k)

GKS Wikielec: Rutkowski- Niedbalski (54' Klimek), Kacperek, M.Jajkowski, Preuss (70' Wasiak), Jackowski, Malyshkin (54' Sz.Jajkowski), Kentaro (35' Mulkevich), Rosoliński (88' Zieliński), Otręba, Kujawa.

Znicz Biała Piska: Modzelewski- Makar (82' Baiduk), Zozulia, Trubnikov, Łapiński (84' Tsishkin), Giełażyn (45' Krzyś), Pietkiewicz, Ponurko, Sylwisty (78' Skyba), Kurtiak, Mosakowski.

żółte kartki: Otręba, Mulkevich (GKS) - Trubnikov, Sylwisty, Kurtiak (Znicz)

Już jutro będzie można obejrzeć jak padały wszystkie bramki z tego spotkania.