Wreszcie czyste konto. Wygraliśmy z KS Kutno 2:0 (2:0)

Po pierwszej połowie zasłużenie prowadziliśmy 2:0. Najpierw po dośrodkowaniu Mateusza Jajkowskiego głową strzelił Piotr Kacperek, a chwilę później Michał Bartkowski podwyższył z rzutu karnego. Po przerwie goście dłużej byli przy piłce, ale wyniku nie zmienili. Po raz pierwszy w siedmiu kolejkach nie straciliśmy bramki.

GKS Wikielec - KS Kutno 2:0 (2:0)

Kacperek 16, Bartkowski 19 (k)

Żółta kartka: Kowalczyk (KS Kutno)

GKS Wikielec: Caban, Sz. Jajkowski, Kacperek, Górski, Korzeniewski, Cistowski, Jankowski, M. Jajkowski (87 Jurczak), Szypulski, Rosoliński (74 Sobociński), Bartkowski (65 Wacławski)

KS Kutno: Sokołowicz, Sobczak (68 Szczytniewski), Kowalczyk, Sadziński, Dąbrowski (46 Kacela), Bujalski, Wielgus, Szczepański (80 Świątkiewicz), Dynel, Ostrowski (46 Telestak), Kasperkiewicz

Skład sędziowski: Piotr Chojnacki (sędzia główny), Michał Kowalczyk (asystent nr 1), Michał Grabowski (asystent nr 2)