WPP: Wygrywamy z Jeziorakiem i meldujemy się w kolejnej rundzie Pucharu

Zwyciężyliśmy z Jeziorakiem Iława 3:2 (1:2) w I rundzie Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski, ale zaprezentowany przez nas styl gry pozostawia wiele do życzenia. Trener Damian Jarzembowski już zapowiedział, że drużynę czeka szczegółowa analiza spotkania, z której muszą zostać wyciągnięte wnioski.

I runda Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski
Jeziorak Iława - GKS Wikielec 2:3 (2:1)

Szramka 1, Kwiatkowski 40 - Szypulski 6, Jankowski 53 (k), Kordykiewicz 61

Żółte kartki: Szramka, Kwiatkowski, Kolcz - Sobociński, Klimek, Filipczyk, Nowicki

Jeziorak: Włodarczyk, Kłosowski (70 Turowski), Imamoto (80 Wiśniewski), Kressin, Szantyr (63 Kolcz), Kuciński (80 Kochalski), Sedlewski, Kwiatkowski (70 Deredas), Banaszek, Panek, Szramka

GKS Wikielec: Wąsowski, Filipczyk, Krasouski (46 Kacperek), Jajkowski, Jankowski (65 Rosoliński), Otręba (68 Licznerski), Jackowski (46 Sobociński), Kazimierowski (46 Klimek), Kordykiewicz, Sagan, Szypulski (27 Nowicki)

Skład sędziowski: Krzysztof Kapela (sędzia główny), Jacek Makowski (sędzia asystent nr 1), Kacper Adamski (sędzia asystent nr 2)

Już w najbliższą sobotę 19 sierpnia o godz. 15:00 GKS Wikielec rozegra mecz 3. kolejki III ligi. Przed własną publicznością podejmie Pilicę Białobrzegi.