WPP: W ćwierćfinale zagramy z Concordią Elbląg

Concordia Elbląg będzie naszym rywalem w 1/4 finału Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Natomiast jeśli awansujemy do półfinału, zagramy ze zwycięzcą dwumeczu  Start Nidzica - Pisa Barczewo.

Losowanie par ćwierćfinałowych Bank Spółdzielczy w Szczytnie odbyło się w środę 27 marca. Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, po konsultacji z klubami uczestniczącymi na tym etapie rozgrywek, rozlosował całą drabinkę Puchary - co jest nowością, bowiem do tej pory losowania odbywały się po każdym etapie gier.

Pary 1/4 finału WPP - mecze odbędą się w środę 17 kwietnia

• Start Nidzica (Klasa okręgowa) - Pisa Barczewo (KO)
  • Concordia Elbląg (III liga) - GKS Wikielec (III)
  • Znicz Biała Piska (IV liga) - Polonia Lidzbark Warmiński (IV)
  • Constract Lubawa (IV) - Tęcza Biskupiec (IV)

Pary 1/2 finału WPP - mecze odbędą się w środę 29 maja

• Start Nidzica / Pisa Barczewo - Concordia Elbląg / GKS Wikielec
  • Znicz Biała Piska / Polonia Lidzbark Warmiński - Constract Lubawa/ Tęcza Biskupiec

Finał rozgrywek zaplanowany został na weekend 22/23 czerwca, czyli tydzień po zakończeniu rozgrywek forBET IV ligi i Klasy okręgowej oraz dwa tygodnie po zakończeniu rozgrywek III ligi.