Wojciech Tarnowski: Zagraliśmy dużo lepiej niż tydzień temu

Po zwycięstwie 7:1 z Polonią Lidzbark Warmiński trener Wojciech Tarnowski był zadowolony z postawy drużyny. Zwrócił też uwagę, że nie ustrzegliśmy się błędów w obronie. - Przeciwnik stworzył sobie dwie, trzy sytuacje, z czego jedną wykorzystał - mówił po meczu trener.

Zagraliśmy dużo lepiej niż tydzień temu, ale też nie ustrzegliśmy się błędów w obronie. Przeciwnik stworzył sobie dwie, trzy sytuacje, z czego jedną wykorzystał. Wygraliśmy w pokaźnym rozmiarze, ale sparingi są po to, żeby zwieńczyć pracę w tygodniu. Cieszę się też, że obyło się bez kontuzji. Wynik może wysoki, ale przeciwnik na pewno mocny, czołowa drużyna IV ligi - powiedział po sparingu z Polonią Lidzbark Warmiński Wojciech Tarnowski, trener GKS-u Wikielec.