WikielecTV: Trening ogólnorozwojowy [LAST TIME]

WikielecTV: Trening ogólnorozwojowy [LAST TIME]

W środę 22 lutego odbył się ostatni trening z serii treningów ogólnorozwojowych na hali pod wodzą Tomasza Ewertowskiego.

Z mojej perspektywy okres przygotowawczy drużyny GKS-u pod względem treningów siłowo-wytrzymałościowych, które miałem zaszczyt prowadzić, był bardzo udany. - podsumował Tomasz Ewertowski.
Jestem bardzo wymagający co do treningu i plan, jaki był założony, drużyna wykonała od początku do końca bez żadnych komplikacji. Cieszę się, że zawodnicy ambitnie podchodzą do sprawy, o czym może świadczyć bardzo duża frekwencja na każdym z treningów. Jeżeli każdy zawodnik z osobna jest zaangażowany, wtedy drużyna rośnie w siłę. Mam nadzieję, że treningi ze mną pomogą drużynie utrzymać aktualne miejsce w tabeli. Wierzę, że chłopacy wyjdą bardzo mocno zmotywowani od pierwszego do ostatniego meczu w tej rundzie i będą mogli cieszyć się ze zwycięstw na, które ciężko pracowali. Dziękuję trenerowi Damianowi Jarzembowskiemu po raz kolejny za zaufanie i polecam się na przyszłość. - powiedział Tomasz Ewertowski.

 

 

Zobacz także: