WikielecTV: Skrót meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

Niezwykle cenne trzy punkty wywalczyła w ostatniej kolejce drużyna GKS-u Wikielec. Pod wodzą tymczasowego trenera Piotra Zajączkowskiego zwyciężyła na wyjeździe z wiceliderem tabeli Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:0. Zwycięskiego gola zdobył Michał Jankowski, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Patryku Rosolińskim.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Wikielec 0:1 (0:1)

Jankowski 42 (k)

Żółte kartki: B. Michalik, Ciach, Cuch - M. Jajkowski, Kacperek, Bartkowski

Świt: Prus, Kuźma (72 Tkaczyk), Ciach, Drwęcki, Kamiński, Kusiński, H. Michalik (46 Drewnowski), B. Michalik, Tlaga, Wiśniewski (72 Tkaczyk)

GKS Wikielec: Wieczerzak, Sz. Jajkowski, Kacperek, Górski, Korzeniewski, Cistowski, Jankowski, M. Jajkowski (60 Jurczak), Szypulski, Rosoliński (85 Wacławski), Suchocki (73 Bartkowski)

Już w najbliższą środę 25 listopada o godz. 17:00 w Wikielcu GKS rozegra zaległy mecz 13. kolejki z Polonią Warszawa.