Walkower na naszą korzyść za mecz z Bronią Radom

Walkower 3:0 na naszą korzyść - tak został zweryfikowany nasz sobotni mecz z Bronią Radom - zdecydował Łódzki Związek Piłki Nożnej, prowadzący w tym sezonie rozgrywki III ligi grupy 1. Na boisku padł remis 2:2 (0:1)

Werdykt nie jest dla nas zaskoczeniem i spodziewaliśmy się go od razu po ostatnim gwizdku sędziego Andrzeja Mścichowskiego. Drużyna Broni Radom złamała regulamin rozgrywek, ponieważ w nieprawidłowy sposób przeprowadziła w trakcie meczu wymiany zawodników. Przepisy pozwalają na wprowadzenie na boisko maksymalnie pięciu zawodników z ławki rezerwowych w trakcie maksymalnie trzech przerw w meczu, nie wliczając w to przerwy pomiędzy pierwszą i drugą połową. Tymczasem Broń wprowadziła na boisko czterech zawodników, wszystkich w drugiej połowie, doprowadzając do czterech przerw w meczu - w 62., 74., 82. i 89. minucie.

W związku z powyższym zyskaliśmy dwa punkty i obecnie zajmujemy 14. miejsce w tabeli grupy spadkowej III ligi.