VBH Polska oraz SIEGENIA-AUBI nowymi sponsorami GKS-u Wikielec!

VBH Polska oraz SIEGENIA-AUBI nowymi sponsorami GKS-u Wikielec!

Mamy zaszczyt poinformować, że do grona naszych sponsorów dołączyły dwie międzynarodowe marki – VBH Polska oraz SIEGENIA-AUBI. Firmy te od wielu lat dostarczają kompleksowe i profesjonalne rozwiązania zarówno dla producentów, montażystów, jak i użytkowników okien i drzwi. Naszym nowym sponsorom serdecznie dziękujemy za zaufanie!

VBH Polska jest częścią międzynarodowej korporacji oferującej przede wszystkim pełny asortyment systemowych rozwiązań do produkcji oraz profesjonalnego montażu okien i drzwi. W swojej ofercie posiada zarówno markowe produkty renomowanych producentów, jak również produkty własnych marek: greenteQ i profiteQ. VBH to nie tylko markowe okucia do okien i drzwi, ale także okucia meblowe, materiały montażowe, narzędzia oraz środki czystości i ochrony zdrowia.

Dowiedz się więcej o VBH Polska: https://www.vbh.pl

SIEGENIA-AUBI jest natomiast światowym liderem w produkcji rozwiązań, dzięki którym przestrzeń nabiera życia. Firma specjalizuje się w produkcji okuć do okien i drzwi (drewnianych, PVC i aluminiowych), nawiewników, progów drzwiowych, napędów do okien i drzwi czy bezprzewodowych czujników okiennych. Produkty Siegenia każdego dnia dają setkom milionów gospodarstw domowych poczucie bezpieczeństwa i wygodę obsługi systemów okienno-drzwiowych. Firma oferuje także rozwiązania inteligentnych domów oraz szeroko pojętą automatykę i wentylację, w tym systemy kontroli dostępu i czujniki jakości powietrza.

Dowiedz się więcej o SIEGENIA-AUBI: https://www.siegenia.com/pl

Naszym nowym sponsorom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Zobacz także: