Udany debiut trenera w meczu z Olimpią Zambrów [GALERIA]

Udanym debiutem rozpoczął swoją pracę trener Łukasz Suchocki wygrywając na własnym terenie z Olimpią Zambrów 2:1. Był to wyrównany mecz, jednak górą okazała się nasza drużyna zdobywając cenne trzy punkty. Od 77 minuty graliśmy w przewadze po czerwonej kartce Kamila Zalewskiego za niesportowe zachowanie w kierunku kibiców gospodarzy.

GKS Wikielec - Olimpia Zambrów 2:1 (1:0)
Kacperek 25, Jankowski 69 (k) - Zalewski 61 (k)

GKS Wikielec: Wieczerzak- Sz. Jajkowski, Kacperek, Otręba, Korzeniewski, M. Jajkowski (90 Serbintowicz), Rosoliński (78 Szczepański), Szypulski, Jankowski, Wójcik (60 Modrzewski), Bartkowski (60 Grzybowski)

Olimpia: Taudul- Wasiak, Shibata, Zalewski, Paczkowski, Jastrzębski, El Handi, Malinowski, Gołaszewski, Kraska, Łydkowski

Żółte kartki: Kacperek, Bartkowski, Wójcik - Shibata, Malinowski, Garcia
Czerwona kartka: Zalewski (Olimpia)

Skład sędziowski: Rafał Michalak (sędzia główny), Cezary Kinda (sędzia asystent nr 1), Katarzyna Wasiak (sędzia asystent nr 2) - Łódzki ZPN

Już jutro będzie można obejrzeć skrót z tego spotkania.