Tygodniowy raport z obozu Gieksy #4

Tygodniowy raport z obozu Gieksy #4

Czwarty tydzień przygotowań już za nami. O swoich przemyśleniach odnośnie tego tygodnia postanowiliśmy zapytać trenera Damiana Jarzembowskiego.

Myślę, że idealnym podsumowaniem dobrze przepracowanego tygodnia treningowego był mecz towarzyski z bardzo solidnym zespołem Olimpi Grudziądz, mocno aspirującej o powrót do 2 ligi. - podsumował trener Damian Jarzembowski. Sparing pokazał, że jesteśmy w stanie godnie walczyć z wyżej notowanym zespołem, który w swoich szeregach posiadał wielu piłkarzy z przeszłością I i II ligową. Pracuję nad analizą spotkania, będziemy chcieli mocno wykorzystać materiał z tego meczu, by zrobić kolejny mały kroczek w rozwoju taktycznym naszej gry.

Drużyna coraz lepiej znosi obciążenia treningowe stosowane przez Tomka Ewertowskiego, przed nami jeszcze 3 tygodnie mocniejszej pracy, by później poświęcić jeden mikrocykl na regenerację, a następnie rozpocząć pracę typowo pod mecze mistrzowskie.

Poważny wydaje się uraz naszego młodego bramkarza Macieja Kordalskiego, który na 14 lutego zaplanowane ma kolejną konsultację u lekarza.

Niestety cały czas nie udało nam się potwierdzić 3 zawodników, którzy dołączą do zespołu. Jednak wiele wskazuje na to, że już w najbliższym tygodniu będzie mówić o oficjalnych transferach do klubu.

W mijającym tygodniu na testach przebywał u nas kolejny zawodnik, najprawdopodobniej spędzi z nami również najbliższy tydzień treningowy. - powiedział trener Damian Jarzembowski.

Zobacz także: