Trzecia z rzędu porażka tym razem z Bronią Radom 3:2

Po trzech wygranych z rzędu odnosimy trzecią porażkę tym razem z Bronią Radom 3:2. Bramki dla naszej drużyny strzelali Masiak i Święty.

Broń Radom - GKS Wikielec 3:2 (2:2)
0:1 Masiak 1', 0:2 Święty 30', 1:2 Kielak 43', 2:2 Grudzień 44', 3:2 Goljasz 73'

GKS Wikielec: Wieczerzak- Jońca, Otręba, M. Jajkowski, Korzeniewski, Żarejko (76' Błaszak), Grzybowski (76' Cabrajal), Szypulski, Jankowski (52' Rosoliński), Święty, Masiak.

Broń: Kosiorek- Grudzień (69' Głowacki), Poręba (62' Goljasz), Wrześniewski, Kowalczyk, Bartosiak (76 Zborowski), Elian Hernandez, Olszewski, Kośmicki, Kumoch, Kielak.

Żółte kartki: Kosiorek, Kumoch, Kośmicki (Broń) - Grzybowski, Święty (GKS)

Sędziowie: Krzysztof Pachołek (sędzia główny), Paweł Paryniak (asystent nr 1), Maciej Szymczycha (asystent nr 2) - Podkarpacki ZPN.

W ramach 11 kolejki zagramy u siebie z Pelikanem Łowicz. Mecz odbędzie się 2 października (sobota) o godz. 15:00.