Trzecia wygrana w sparingu z Lechem Rypin [GALERIA]

W sobotę rozegraliśmy czwarty przedostatni mecz sparingowy podejmując IV- ligowca Lech Rypin. Ostatecznie wygraliśmy 3:1.

Kolejny mecz pod naszą kontrolą. Było widać duże zaangażowanie oraz dobre rozumienie się na placu gry. W meczu zagrało 17 zawodników z czego aż 7 testowanych. Od poniedziałku będziemy przedstawiać Państwu oficjalnie kto dołączy do drużyny w sezonie 2021/22 w rundzie jesiennej.

Lech Rypin - GKS Wikielec 1:3 (0:2)
0:1 zawodnik testowany 18', 0:2 Bartkowski 35', 0:3 Jankowski 67'(k), 1:3 ? 84'

GKS Wikielec: Wieczerzak- Korzeniewski, Kacperek, M. Jajkowski, Sz. Jajkowski, Jankowski, Grzybowski, zawodnik testowany, Szypulski, zawodnik testowany, Bartkowski.
Na zmiany wchodzili: Otręba, zawodnik testowany x5

Ostatni mecz sparingowy przed rozegraniem I Rundy WPP zagramy 27 lipca (wtorek) z Ossą Biskupiec Pomorski. Mecz odbędzie się o godz. 17:30 w Biskupcu Pomorskim.