Trzeci remis z rzędu w meczu z KS Kutno

W sobotę rozegraliśmy mecz 4 kolejki podejmując na wyjeździe KS Kutno. Remisujemy bezbramkowo i wracamy z jednym punktem.

Od 54 minuty graliśmy w "10"tkę po czerwonej kartce Kacpra Żarejko.

KS Kutno - GKS Wikielec 0:0 (0:0)

GKS Wikielec: Wieczerzak- Kacperek, Otręba, M. Jajkowski (90' Rosoliński), Jońca, Grzybowski, Żarejko, Szypulski, Jankowski, Święty (64' Bartkowski), Masiak (57' Żukowski).

KS Kutno: Wolański- Kacela, Ostrowski, Białas (73' Bulek), Bujalski, Patora (73' Szczepański), Szczytniewski, Kraśniewski (83' Boczek), Kralkowski (83' Skawiński), Kasperkiewicz, Klepacz.

Żółte kartki: Ostrowski, Bujalski (KS) - Szypulski, Żarejko, Żukowski (GKS)
Czerwona kartka: Żarejko (GKS)

Sędziowie: Piotr Marcinkowski (sędzia główny), Łukasz Gudyn (asystent nr 1), Michał Świątczak (asystent nr 2)- Mazowiecki ZPN

W ramach 5 kolejki zagramy u siebie z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Mecz odbędzie się 28 sierpnia (sobota) o godz. 14:00.