Trener: Pracujemy nad pozyskaniem Pawła Grzybowskiego

Możliwe, że oprócz Huberta Otręby i Patryka Szczepańskiego, którzy już zasilili szeregi GKS-u Wikielec, do drużyny dołączy też 21-letni pomocnik Paweł Grzybowski z Kaczkan Huraganu Morąg. - To jest zawodnik, o którego zabiegamy - powiedział po pierwszych zajęciach trener Wojciech Tarnowski.

- Ciężkie warunki, nie pamiętam kiedy ostatnio tak obficie padał śnieg. Co innego było zaplanowane, a co innego zrobiliśmy. Zagraliśmy sobie gierkę wewnętrzną. Chciałem się przyjrzeć przy okazji zawodnikom, którzy do nas już dołączyli czy dołączą w miejsce tych, którzy nas opuścili - powiedział w rozmowie z Radiem Eska Iława trener Wojciech Tarnowski.

- Oficjalnie można powiedzieć, że Patryk Szczepański i Hubert Otręba są naszymi zawodnikami. Formalności między zainteresowanymi klubami zostały już dopięte. Pracujemy też nad tym, żeby pozyskać Pawła Grzybowskiego z Huraganu Morąg. Będzie u nas trenował i mam nadzieję, że również do nas dołączy. To jest zawodnik, o którego zabiegamy. Trenuje z nami także Dominik Wasiak, młodzieżowiec z Olimpii Zambrów, ale ograny na III-ligowych boiskach. Jest aktualnie z nami też dwóch innych młodzieżowców i im też będę się przyglądał pod kątem ewentualnej przydatności do zespołu.