Szkoda straconych punktów w meczu z rezerwami Legii

Nie zdołaliśmy urwać punktów Legii II Warszawa, ale trzeba przyznać, że przez cały mecz solidnie walczyliśmy o korzystny rezultat. Mieliśmy też idealną okazję aby wyjść na prowadzenie, jednak Mateusz Jajkowski nie wykorzystał rzutu karnego. Gola na wagę zwycięstwa zdobył dla Legii Michał Kucharczyk.

Legia II Warszawa - GKS Wikielec 1:0 (0:0)

Kucharczyk 48

W 47. minucie Mateusz Jajkowski (GKS) nie wykorzystał rzutu karnego. Jakub Zieliński obronił.

Żółte kartki: Pchełka, Grączewski, Korczakowski, Konik, Byrtek, Kieraś, Vasileiadis, Radaszkiewicz (wszyscy Legia II)

Żółtymi kartkami ukarani zostali także Damian Jarzembowski (trener) i Mariusz Sroka (trener bramkarzy) z GKS-u Wikielec.

Legia II: Zieliński, Korczakowski, Kucharczyk (81 Radaszkiewicz), Ryczkowski, Kieraś, Konik, Byrtek, Puciłowski (81 Vasileiadis), Grączewski (70 Zięba), Wnorowski, Pchełka

GKS Wikielec: Rutkowski, Jankowski (79 Kordykiewicz), Jajkowski, Kacperek (50 Filipczyk), Krasouski, Kuciński (79 Dąbrowski), Szmydt (79 Sobotka), Jackowski, Otręba, Kondracki, Kalisz (23 Kirss)

Skład sędziowski: Jakub Chrzanowski (sędzia główny), Krzysztof Wiśniewski (sędzia asystent nr 1), Daniel Detka (sędzia asystent nr 2)

W 32. kolejce GKS Wikielec podejmie na własnym stadionie Pelikana Łowicz. Mecz rozpocznie się w piątek 24 maja o godz. 18:00.