Sześciu zawodników odchodzi z GKS Wikielec

Okres zimowy to dla klubów czas na ewentualne zmiany kadrowe. Nie inaczej jest w naszym zespole. Z drużyną żegnają się:

Szymon Jajkowski - w rundzie jesiennej rozegrał 13 meczy (wystąpił 8 razy w pierwszym składzie i 5 razy wchodził z ławki). Łącznie rozegrał 639 minut na boisku. Szymon postanowił wyjechać za granicę.

Dmitry Mulkevich - w obecnym sezonie łącznie zagrał na boiskach IV ligowych 930 minut. Rozegrał 15 meczy (wystąpił 11 razy w pierwszym składzie i 4 razy wchodził z ławki). W rundzie jesiennej strzelił 3 gole i zanotował 2 asysty. Dima postanowił nie wracać do Polski i pozostał na Białorusi.

Adrian Wasiak - wszystkie swoje mecze rozegrał wchodząc z ławki. Łącznie wystąpił 12 krotnie i spędził 239 minut. W rundzie jesiennej strzelił 1 gola.

Ilya Malyshkin - wystąpił 10 krotnie w poprzedniej rundzie (3 razy w podstawowym składzie i 7 razy wchodził z ławki). Łącznie zagrał 350 minut.

Mateusz Zieliński - jako pierwszy jeszcze w trakcie końcówki rundy opuścił nasz zespół. Rozegrał 10 spotkań wszystkie z ławki. Łącznie rozegrał 136 minut.

Wiktor Preuss - ostatni mocny ubytek stał się faktem. Wiktor przechodzi do Widzewa Łódź. Był podstawowym zawodnikiem w drużynie. Był jednym z największą liczbą minut na boiskach IV ligi w rundzie jesiennej (1127 minut, 13 razy wystąpił w podstawowym składzie i 2 razy wchodząc z ławki). Strzelił 6 goli i zanotował 2 asysty.

Dziękujemy Wam za walkę z drużyną i życzymy dalszych sukcesów!