Statystyczne podsumowanie zimowych sparingów

Do rozpoczęcia rundy rewanżowej sezonu 2022/23 forBET IV ligi został tydzień. Kilka dni temu na WikielecTV (YouTube) trener Damian Jarzembowski podsumował okres przygotowawczy, a dziś my przygotowaliśmy krótkie, statystyczne podsumowanie zimowych sparingów. Czas, żebyście dowiedzieli się kim są „zawodnicy testowani”, którzy strzelali bramki. Ciekawostek przygotowaliśmy dla Was więcej.

GKS Wikielec | okres przygotowawczy - zima 2023

I. Concordia Elbląg - GKS Wikielec 1:2 (0:1)
Bramki dla GKS-u: Piotr Kacperek (k), Bartosz Dąbrowski

II. Mławianka Mława - GKS Wikielec 1:8 (1:3)