Sparingi: W sobotę w Iławie gramy z Polonią Lidzbark Warmiński

Trzecia drużyna forBET IV ligi Polonia Lidzbark Warmiński będzie kolejny sparingpartnerem GKS-u Wikielec. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 30 stycznia o godz. 14:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią Stadionu Miejskiego w Iławie.

Będzie to drugi mecz kontrolny GKS-u Wikielec w tym roku. Przypomnijmy, że tydzień temu drużyna trenera Wojciecha Tarnowskiego zremisowała 3:3 (3:3) z IV-ligowym Gromem Nowy Staw. Bramki dla Gieksy zdobyli wtedy: Patryk Szczepański (dwie, obie z rzutów karnych) oraz testowany Paweł Flis z MKS-u Korsze, który ostatecznie wrócił do swojego bieżącego klubu.

Ze swoim sobotnim rywalem GKS Wikielec sparował także w lipcu 2020 roku, przed rozpoczęciem rozgrywek III ligi. Wtedy w Lidzbarku Warmińskim GKS zwyciężył 4:2 (2:1). Bramki dla Gieksy zdobyli Jakub Jurczak, Remigiusz Sobociński (z karnego), Adam Kucznier oraz zawodnik testowany.

Kolejnym po Polonii sparingpartnerem Wikielca będzie wicelider kujawsko-pomorskiej IV ligi - Włocłavia Włocławek. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 6 lutego na wyjeździe.