Sparing z Wdą Świecie kończymy remisem 1:1

Po raz pierwszy w zimowym okresie przygotowawczym nie zdołaliśmy pokonać rywala, choć okazji do zwycięstwa było kilka. Nam prowadzenie w końcówce pierwszej połowy dał Mateusz Jajkowski skutecznie egzekwując rzut karny podyktowany za zagranie ręką w „16” przez zawodnika gospodarzy. Po przerwie rywale odpowiedzieli golem z dystansu autorstwa Jakuba Ratkowskiego. Ostatecznie sparing z Wdą Świecie zakończył się remisem 1:1.

Wda Świecie - GKS Wikielec 1:1 (0:1)

Ratkowski 76 - Jajkowski 45 (k)

Kadra GKS-u Wikielec na mecz z Wdą: Rutkowski, Leszczyński, Kacperek, Jajkowski, Jackowski, Krasouski, Bojar, Jankowski, Otręba, Szypulski, Rosoliński, Kuciński, Dąbrowski, Licznerski, Kordykiewicz, Sobotka, Kalisz.

Z powodu drobnych urazów do Świecie nie pojechali Maddox Sobociński, Mateusz Szmydt oraz Raivas Kirss.

Za tydzień w sobotę 10 lutego GKS Wikielec zagra sparing z II-ligowym Stomilem Olsztyn. Mecz rozpocznie się o godz. 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią na olsztyńskich Dajtkach.