Sparing #8 Przegrywamy z Olimpią Olsztynek 0:1 (0:0) [GALERIA]

Porażką 0:1 (0:0) zakończył się nasz sparing z ligowym rywalem - Olimpią Olsztynek. Mieliśmy przewagę i więcej okazji, ale to rywale okazali się bardziej skuteczni. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Łukasz Duch.

Sparing z Olimpią Olsztynek został zaplanowany, ponieważ niekorzystne warunki atmosferyczne doprowadziło do odwołania większości meczów ligowych 16. kolejki forBET IV ligi. Do skutku nie doszło zarówno nasze spotkanie z Huraganem Morąg, jak również potyczka Olimpii Olsztynek z Pisą Barczewo.

Rundę wiosenną sezonu 2022/23 zainaugurowało zaledwie sześć klubów. Poniżej wymieniamy te mecze i podajemy wyniki:

• Polonia Iłowo 0:3 Polonia Lidzbark Warmiński
  • DKS Dobre Miasto 4:0 Znicz Biała Piska
  • Mrągowia Mrągowo 2:0 Rominta Gołdap

Mecze odwołane: Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupie, Huragan Morąg - GKS Wikielec, Jeziorak Iława - Olimpia II Elbląg, Motor Lubawa - Mamry Giżycko, Pisa Barczewo - Olimpia Olsztynek.

Sparing #8 | 11 marca 2023, godz. 13:00 | boisko ze sztuczną nawierzchnią w Ostródzie

GKS Wikielec - Olimpia Olsztynek 0:1 (0:0)

Duch 82

GKS Wikielec: Rutkowski, Kacperek, Jajkowski, Kordykiewicz, Grzybowski, Otręba, Jackowski, Kentaro, Kujawa, Jankowski, Rosoliński. Zagrali także: Kordalski, Krasovskiy, Niedbalski, Filipczyk, Klimek, Żukowski, Kotarba, Janiszek, Błaszczyk.

Jeżeli warunki atmosferyczne na to pozwolą, to w sobotę 18 marca zainaugurujemy rundę wiosenną sezonu 2022/23 forBET IV ligi. Przed własną publicznością zmierzymy się z Mrągowią Mrągowo. Początek meczu o godz. 14:00.