Rytelewski i Błaszak w GKS Wikielec

Ostatnimi zawodnikami drużyny z Wikielca zostali Łukasz Rytelewski i Paweł Błaszak.

Łukasz Rytelewski – 19-latek gra na pozycji środkowego pomocnika urodzony w Olsztynie, wychowanek Naki Olsztyn, skąd trafił do Legii Warszawa. W ostatnim sezonie w Centralnej Lidze Juniorów rozegrał 26 meczy, gdzie zanotował 2 bramki i 3 asysty. Do Wikielca trafia na zasadzie transferu definitywnego.

Paweł Błaszak – może grać na pozycji środkowego pomocnika i skrzydłowego. 18-letni wychowanek Pomezanii Malbork, skąd został zauważony przez Wisłę Płock i związał się umową do 2023 r. W barwach rezerw Wisły rozegrał 9 meczy i strzelił 1 bramkę, resztę sezonu spędził w juniorach drużyny z Płocka. Jest to transfer na zasadzie wypożyczenia.

Witamy w klubie