Rozpoczynamy przygotowania do rundy rewanżowej III ligi

Rozpoczynamy przygotowania do rundy rewanżowej III ligi

We wtorek 12 stycznia drużyna GKS-u Wikielec rozpoczyna przygotowania do rundy rewanżowej III ligi. Zajęcia rozpoczną się o godz. 18:00 na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego w Iławie. W pierwszym tygodniu okresu przygotowawczego drużyna odbędzie cztery jednostki treningowe - wszystkie w Iławie.

Wtorkowy trening rozpocznie się najpewniej od krótkiej rozmowy trenera Wojciecha Tarnowskiego i przedstawicieli zarządu klubu z drużyną. Wiadomo dziś, że zajęciach udziału nie wezmą Paweł Ewertowski i Adam Kucznier, którzy nie zagrają wiosną w GKS-ie Wikielec. Możemy się też spodziewać nowych twarzy, gdyż trener zaprosił na testy kilku zawodników.

Według aktualnych planów Gieksa trenować będzie na obiektach w Iławie, a sztab szkoleniowy czeka na kolejne decyzje dotyczące ewentualnych obostrzeń związanych z koronawirusem. W pierwszym tygodniu zespół odbędzie cztery jednostki treningowe i podobnie ma być w kolejnych mikrocyklach.

Pierwszy zimowy sparing GKS-u zaplanowany został na sobotę 23 stycznia. Tego dnia o godz. 14:00 w Iławie drużyna zmierzy się z Gromem Nowy Staw (IV liga pomorska, 14. miejsce w tabeli). Kliknij i poznaj plan sparingów GKS-u Wikielec.

Zobacz także: