Rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu

Rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu

W poniedziałek 12 lipca odbył się pierwszy trening przygotowujący drużynę do sezonu. Na pierwszym treningu pojawiło się 17 zawodników. Czterech młodzieżowców i jeden doświadczony napastnik.

Najpierw było krótkie przywitanie w szatni, gdzie kilka słów do drużyny powiedział prezes Krzysztof Bączek, który przedstawił na ten moment sytuację w klubie oraz kiedy możemy spodziewać się decyzji w sprawie walkowera. Wtedy też przedstawiono nowych oraz testowanych zawodników. Na tą chwilę nie będziemy zdradzać personali, ponieważ jest za wcześnie i nie wiadomo w której lidze zagramy.

Z kolei z drużyną żegnają się Tomasz Wacławski (Jeziorak Iława), Szymon Modrzewski (Motor Lubawa). Z kolei z wypożyczeń do Wisły Płock wracają Kamil Cistowski, Paweł Zaroślak i Patryk Szczepański, którzy nie zagrają jesienią w drużynie. Jeśli chodzi o Filipa Wójcika, również wrócił z wypożyczenia do Stomilu Olsztyn i jak się dowiedzieliśmy pozostanie tam. Krystian Wojno i Maciej Serbintowicz również wrócili do swoich klubów.

W treningu nie uczestniczył tylko Sebastian Szypulski jego nieobecność jest usprawiedliwiona.

W sobotę 17 lipca o godz. 10:30 w Morągu zagramy sparing z Huraganem Morąg (IV liga).

Plan sparingów:

Huragan Morąg 17 lipiec (sobota) godz. 10:30- wyjazd
Motor Lubawa 21 lipiec (środa) godz 17:00- wyjazd
Lech Rypin 24 lipiec (sobota) godz 11:00- wyjazd

Zobacz także: