Rozczarowanie w Olsztynku. Przegrywamy mecz o finał

Niestety nie udał się wyjazd do Olsztynka i nie zagramy w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Po drugim meczu w dogrywce i po karnych przegrywamy 1:1, dogrywka 1:1 (5:4 w karnych) i to Olimpia zagra finał z Concordią Elbląg, która wygra w Giżycku 1:2.

Olimpia Olsztynek - GKS Wikielec 1:1 (0:0), dogrywka 1:1 (5:4 karne)
Duch 60 - Bartkowski 65

Olimpia: Miara- Górski, Usovich, Kowalczyk, Pisarkiewicz, Malinowski, Szantar, Żórański, Duch, Pechta, Wojciechowski.

GKS Wikielec: Wojno (118 Jędrzejewski)- Sz. Jajkowski, Kacperek, M. Jajkowski, Korzeniewski, Modrzewski (55 Jankowski), Szypulski, Sobociński (55 Grzybowski), Rosoliński (55 Wacławski), Wójcik (46 Bartkowski), Szczepański.

Żółte kartki: Duch - Wacławski

Skład sędziowski: Krzysztof Kaperla (sędzia główny), Jacek Makowski (sędzia asystent nr 1), Katarzyna Kaczmarczyk (sędzia asystent nr 2)

W kolejnym meczu zagramy na wyjeździe z liderem grupy spadkowej KS Kutno. Mecz odbędzie się 22 maja (sobota) o godz. 16:00.