Rolimpex ponownie sponsorem Gieksy!

Rolimpex ponownie sponsorem Gieksy!

Sieją radość w polskich ogrodach marką Najlepsze Trawy z Iławy®, a profesjonalistom i za granicę dedykują Graminex®. Mają też cały wachlarz produktów dla rolników i jak podkreślają, w okolicach Iławy rozwijają swoją pasję tworzenia nasion traw. Z dumą informujemy, że firma ROLIMPEX S.A. znów jest naszym sponsorem!

Rolimpex jest w czołówce firm nasiennych w Polsce. W Iławie ma swój zakład produkcyjno-handlowy, a w Rudzienicach i Jędrychowie – zakłady produkcyjno-magazynowe. Dodatkowo w ostatnim czasie Rolimpex ponownie otworzył zakład w Białogardzie. Spółka specjalizuje się w produkcji nasion traw mających poradzić sobie w każdych warunkach. Oferuje nasiona do zastosowania ogólnego, na miejsca zacienione, trawniki wolnorosnące, miejsca suche i piaszczyste czy na boiska piłkarskie. W ofercie posiada także szereg produktów stosowanych w rolnictwie.

Rolimpex zdążył już odegrać ważną rolę w naszej nieco ponad 60-letniej historii. To właśnie razem z właścicielem marki Najlepsze Trawy z Iławy® cieszyliśmy się z awansu do III ligi w latach 2015 i 2017. Firma była wtedy naszym sponsorem tytularnym.

Serdecznie znów witamy za lasem!

Zobacz także: