Rezerwy mistrza Polski nie dały nam szans. 1:6 (1:4) z Legią II Warszawa

Po cichu liczyliśmy, że z zapleczem mistrza Polski możemy ugrać korzystny rezultat, ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Młoda Legia w obronie z doświadczonym Inaki Astizem była zdecydowanie lepsza i obnażyła wszystkie nasze słabości. Ostatecznie przegraliśmy 1:6 (1:4).

Legia II Warszawa - GKS Wikielec 6:1 (4:1)

Cielemęcki 4, 72, Włodarczyk 17, 45 (k), Warchoł 37, Cichocki 54 - Bartkowski 34 (k)

Żółte kartki: Astiz, Cielemęcki, Macenko (wszyscy Legia II)

Legia II: Tobiasz, Wojtysiak (46 Niski), Mosór (36 Macenko), Astiz, Konik (46 Kwiatkowski), Łakomy, Kurowski, Cichocki (58 Sobiecki), Warchoł, Cielemęcki, Włodarczyk (74 Gościniarek)

GKS: Wieczerzak, Sz. Jajkowski, Kacperek, Górski (46 Cistowski), Korzeniewski, Jankowski, Szypulski (78 Jurczak), M. Jajkowski, Wacławski (46 Modrzewski), Wójcik (78 Sobociński), Bartkowski (68 Rosoliński)

Skład sędziowski: Mateusz Anielak (sędzia główny), Michał Janasik (asystent), Andrzej Zasadziak (asystent)

Mecz rozegrany na stadionie Pogoni w Grodzisku Mazowieckim.

W następnej kolejce GKS podejmuje na własnym terenie Huragan Morąg. Początek meczu w sobotę 5 września o godz. 17:00 na Stadionie Gminnym w Wikielcu.