Remisowy grad bramek w meczu z KS Kutno

Niesamowity festiwal bramek obejrzeli kibice z Kutna w starciu z naszą drużyną. Padło osiem bramek w tym dwa karne, jedna bramka samobójcza. Sędzia pokazał trzy czerwone kartki.

Można było zobaczyć wszystko zwroty akcji najpierw prowadziła nasza drużyna 1:3, by potem przegrywać 4:3, a ostatecznie padł remis 4:4.

KS Kutno - GKS Wikielec 4:4 (1:2)
Szarpak 40,68, Dynel 63 - Jankowski 17,85 (k), Korzeniewski 32, Bartkowski 47, Szypulski 78 (s)

KS Kutno: Wolański- Kowalczyk, Sadziński, Kacela, Bujalski, Wielgus, Szarpak, Dynel, Szczytniewski, Michalak, Kralkowski

GKS Wikielec: Wojno- Sz. Jajkowski, Otręba, M. Jajkowski, Korzeniewski, Grzybowski, Wacławski (60 Rosoliński), Szypulski, Jankowski, Wójcik, Bartkowski (80 Szczepański).

Żółte kartki: Bartkowski, Jankowski, Korzeniewski
Czerwone kartki: Bujalski (dwie żółte), Wolański - Otręba

Skład sędziowski: Przemysław Malinowski (sędzia główny), Korneliusz Jędryczek (sędzia asystent nr 1), Michał Szymański (sędzia asystent nr 2) - Mazowiecki ZPN

W kolejnym meczu zagramy zaległe spotkanie z Ursuem Warszawa. Mecz odbędzie się 26 maja (środa) o godz. 18:00.