Przerywamy passę trzech porażek z rzędu remisując z Pelikanem Łowicz 1:1

Po trzech porażkach z rzędu przełamujemy się i w starciu z Pelikanem Łowicz zdobywamy jeden punkt. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Hubert Otręba.

GKS Wikielec - Pelikan Łowicz 1:1 (0:1)
0:1 Marcioch 9', 1:1 Otręba 92'

GKS Wikielec: Wieczerzak- Jońca (80' Błaszak), Otręba, M. Jajkowski, Korzeniewski (36' Rosoliński), Żarejko, Grzybowski (76' Kacperek), Szypulski, Jankowski, Święty (46' Cabrajal), Masiak.

Pelikan: Orzeł- Marcioch (72' Kozieł), Wawrzyński, Pomianowski, Łojszczyk (87' Kardas), Woliński, Tomaszewski, Ziółkowski (85' Borcuch), Kuciński (72' Sluga), Kolus, Rutkowski.

Żółte kartki: Otręba, Szypulski, Jankowski (GKS) - Pomianowski, Woliński, Kozieł, Sluga (Pelikan).

Sędziowie: Marek Marcinkowski (sędzia główny), Michał Walkowski (asystent nr 1), Mateusz Bukiewicz (asystent nr 2) - Pomorski ZPN.

W ramach 12 kolejki zagramy na wyjeździe z ŁKS-em Łódź. Mecz odbędzie się 9 października (sobota) o godz. 15:30.

Jeszcze dziś będzie można obejrzeć konferencję pomeczową.