Przełamanie w meczu z liderem z Tomaszowa Mazowieckiego

W sobotę rozegraliśmy mecz 5 kolejki podejmując u siebie lidera rozgrywek Lechię Tomaszów Mazowiecki. Zasłużenie wygrywamy 3:0 i odnotowujemy pierwsze zwycięstwo w lidze.

Od 60 minuty graliśmy w przewadze po czerwonej kartce dla Eryka Kapronia.

GKS Wikielec - Lechia Tomaszów Maz. 3:0 (0:0)
1:0 Jankowski 56', 2:0 Jankowski 66', 3:0 Święty 69'

GKS Wikielec: Wieczerzak- Kacperek, Otręba, M. Jajkowski (79' Korzeniewski), Jońca, Grzybowski, Żukowski (46' Żarejko), Szypulski, Jankowski (79' Rosoliński), Święty (79' Sergio Carbajal), Masiak (70' Bartkowski).

Lechia: Awdziewicz– Jakubczyk, Cyran, Turewicz, Uchroński, Lewiński (46' Kapica), Pecyna (76' Dunajski), Szymczak (11' Kaproń), Mroczek, Morenkov (46' Amroziński), Biernat (61' Warczyk).

Żółte kartki: Cyran, Turewicz, Pecyna, Mroczek, Amroziński (Lechia) – Jajkowski, Święty (Wikielec)
Czerwona kartka: Kaproń (Lechia)

Sędziowie: Sebastian Pakuszewski (sędzia główny), Mateusz Stępniak (asystent nr 1), Dawid Nitka (asystent nr 2)- Pomorski ZPN

W ramach 6 kolejki zagramy na wyjeździe w derbach ze Zniczem Biała Piska. Mecz odbędzie się 4 września (sobota) o godz. 17:00.

Już wkrótce będzie można zobaczyć skrót ze spotkania.

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga