Przegrywany w ostatnim meczu tego roku ze Świtem Nowy Dwór Maz. 3:1

W ostatnim meczu tego roku przegrywamy na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 3:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu z karnego strzelił Sebastian Szypulski.

Świt Nowy Dwór Maz. - GKS Wikielec 3:1 (1:0)
1:0 Gajewski 9', 1:1 Szypulski (k) 61', 2:1 Sosnowski (k) 64', 3:1 Tkaczyk 94'

GKS Wikielec: Wieczerzak- Jońca (70' Rosoliński), Otręba, Rytelewski, Kacperek, Żarejko (70' Sz. Jajkowski), Grzybowski (32' Sergio Cabrajal), M. Jajkowski (62' Żukowski), Święty, Szypulski, Masiak.

Świt: Posiadała- Cieślik, Drwęcki, Cuch, Długołęcki, Kuźma, Sosnowski, Tkaczyk, Michalik, Gajewski, Kowalczyk.

Żółta kartka: Cuch (Świt)
Czerwona kartka: Długołęcki (Świt)

Sędziowie: Krzysztof Jakubik (sędzia główny), Marcin Protasewicz (asystent nr 1), Daniel Miler (asystent nr 2) - Mazowiecki ZPN.

Dziękujemy wszystkim trenerom, zawodnikom za obecną rundę i wracamy po nowym roku z nowymi nadziejami, by utrzymać piłkę na poziomie III ligi w Wikielcu.