Przegrywamy zaległy mecz z Ursusem Warszawa

Niestety kończy się seria sześciu meczy bez porażki i tym razem musieliśmy uznać wyższość Ursusa Warszawa, który w zaległym meczu wygrał u siebie 1:0. Jedyna bramka padła w 23 minucie po rzucie karnym, a bramkę strzelił Patryk Kamiński.

Mecz był bezbarwny oraz mała ilością sytuacji bramkowych w naszym wykonaniu. Widać było brak trzech podstawowych zawodników Otręby, Jankowskiego i Korzeniewskiego.

Ursus Warszawa - GKS Wikielec 1:0 (1:0)
Kamiński 23 (k)

Ursus: Szajewski- Jurczyński, Bernacik, Skowroński, Prusinowski, Kamiński, Neuman, Kabala, Tarnowski, Górecki, Dziełak.

GKS Wikielec: Wojno- Sz. Jajkowski, Kacperek, M. Jajkowski, Wacławski, Grzybowski, Rosoliński, Szypulski, Modrzewski (59 Szczepański), Wójcik, Bartkowski.

Żółte kartki: Tarnowski, Prusinowski, Kamiński - Bartkowski, Wójcik

Skład sędziowski: Mikołaj Kujawski (sędzia główny), Bartłomiej Lewandowski (sędzia asystent nr 1), Bartłomiej Nowicki (sędzia asystent nr 2) - Mazowiecki ZPN

Retransmisja całego spotkania. Kliknij tutaj

Po serii sześciu wyjazdów wracamy na swoje boisko, gdzie zagramy z Błonianką Błonie. Mecz odbędzie się 29 maja (sobota) o godz. 17:00.