Przegrywamy na otwarcie nowego budynku klubowego z Mamrami Giżycko

W piątek inaugurowaliśmy 9 kolejkę podejmując u siebie Mamry Giżycko. Niestety przegrywamy na otwarcie nowego budynku 2:1.

Miało to wyglądać zupełnie inaczej. Otwarcie nowego budynku i dobra gra naszej drużyny. Niestety po dość dobrej pierwszej połowie przyszła bardzo słaba gra od początku drugiej połowy kiedy to oddaliśmy przewagę gościom i to oni atakowali czego efektem były dwie bramki w przeciągu 3 minut. Po stracie bramek nasza drużyna zabrała się do odrabiania strat, co udało się strzelić bramkę kontaktową, była to bramka samobójcza, ale był to znak lepszej gry. Pomimo kilku dobrych okazji do wyrównania to zawodnicy z Giżycka dowieźli prowadzenie do końca i to oni wywożą 3 punkty z Wikielca.

GKS Wikielec - Mamry Giżycko 1:2 (0:0)
0:1 Łapiński 54', 0:2 Wiszniewski 57', 1:2 77' Raiński (s)

GKS Wikielec: Wieczerzak- Jońca, Kacperek, Otręba, M. Jajkowski (58' Korzeniewski), Grzybowski (58' Rytelewski), Żarejko (58' Rosoliński), Szypulski, Jankowski, Święty, Masiak.

Mamry: Woźniak- Kucharski, Rutkowski, Łapiński, Mroczkowski, Drężek, Wiszniewski, Raiński, Drażba, Kulik, Kuriata.

Sędziowie: Łukasz Buda (sędzia główny), Michał Skrzypiński (asystent nr 1), Kryspin Kosiedowski (asystent nr 2)- Pomorski ZPN

W ramach 10 kolejki zagramy na wyjeździe z Bronią Radom. Mecz odbędzie się 25 września (sobota) o godz. 17:00.

Wkrótce będzie można obejrzeć skrót z tego spotkania oraz fragmenty z otwarcia nowego budynku klubowego.

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga