Przed meczem z Ursusem Warszawa

Przed nami kolejny pojedynek na III-ligowym froncie. Tym razem wyjątkowo w Iławie zmierzymy się z Ursusem Warszawa - aktualnie 18. drużyną tabeli. Początek w sobotę 20 marca o godz. 15:00, a niedługo przed pierwszym gwizdkiem sędziego rozpoczniemy na kanale WikielecTV relację na żywo z tego spotkania. Link do transmisji w artykule.

Ursus Warszawa, podobnie jak my, w rundzie rewanżowej zagra w grupie spadkowej III ligi grupy 1. My jesteśmy jednak obecnie w nieco lepszej sytuacji, bo na koncie mamy zgromadzonych o 6 punktów więcej, niż nasi sobotni rywale (GKS - 25 pkt., Ursus - 19). Nie zmienia to jednak faktu, że obu drużynom punkty są równie mocno potrzebne, aby utrzymać się w gronie III-ligowców. Dlatego zapowiada się ciekawa rywalizacja już od pierwszej minuty meczu.

W miniony weekend Ursus na własnym terenie przegrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:2, a jedynego gola dla drużyny trenera Bogdana Jóźwiaka zdobył Patryk Kamiński, który z ośmioma trafieniami na koncie jest najlepszym strzelcem Traktorków.

GKS Wikielec także przegrał swój pierwszy ligowy mecz w tym roku - na wyjeździe 0:3 z Legionovią Legionowo, która jest obecnie wiceliderem tabeli.

NA ŻYWO: Mecz GKS Wikielec - Ursus Warszawa rozpocznie się w sobotę 20 marca o godz. 15:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią Stadionu Miejskiego w Iławie. Na kanale WikielecTV na platformie YouTube planujemy przeprowadzić transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść do naszego kanału.

Pozostałe mecze 20. kolejki III ligi grupy 1:

Sobota, 20 marca

10:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Biała Piska