Przed meczem z Unią Skierniewice

Przed meczem z Unią Skierniewice

My chcemy wreszcie zapunktować na wyjeździe, a Unia potrzebuje jakichkolwiek punktów, bo ma na swoim koncie tylko jedno „oczko”. Sobotni mecz w Skierniewicach zapowiada się bardzo interesująco. Na kanale WikielecTV przeprowadzimy transmisję na żywo z tego spotkania. Początek o godz. 11:00 - zapraszamy na YouTube.

Nasz sobotni rywal nie najlepiej rozpoczął sezon 2020/21 III ligi. Wprawdzie ma rozegrany o jeden mecz mniej, ale bilans trzech porażek i jednego remisu z pewnością nie zadowala trenera Rafała Smalca. Unia na własnym terenie grała tylko raz - przegrała 1:2 z rezerwami Jagiellonii Białystok. Jedyny w tym sezonie punkt zdobyła w Radomsku w derbach z tamtejszym RKS-em (1:1).

Rywale GKS-u nie zamierzają się poddawać. W wydłużonym do końca września oknie transferowym pozyskali właśnie nowego zawodnika. Grający na pozycji pomocnika 27-letni Dawid Dzięgielewski wydaje się być sporym wzmocnieniem drużyny. Zawodnik ten po ukończeniu wieku juniora grał wyłącznie na poziomie I, II i III ligi.

Gieksa z kolei chciałaby wreszcie zdobyć punkty na wyjeździe, gdyż dwa dotychczasowe mecze na terenie rywali przegrała - 1:3 z Sokołem Aleksandrów Łódzki i 1:6 z rezerwami Legii Warszawa. Podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego jadą do Skierniewic już w piątek, dlatego na sobotni mecz będą wypoczęci.

Spotkanie Unia Skierniewice - GKS Wikielec będziemy transmitowali na żywo na naszym kanale WikielecTV na YouTube. Zapraszamy w sobotę 12 września o godz. 11:00.

 

zdjęcie: Unia Skierniewice

Zobacz także: