Przed meczem z RKS-em Radomsko

To będzie piąty wyjazd GKS-u Wikielec w tym sezonie. Statystyki nie napawają optymizmem, bo wszystkie poprzednie mecze kończyły się porażką. Jednak kiedyś przełamanie musi nastąpić. Czy Gieksie uda się zdobyć punkty na trudnym terenie w Radomsku? Przekonamy się w niedzielne popołudnie.

RKS Radomsko niezbyt udanie wszedł w sezon, bo przegrał u siebie z rezerwami Legii Warszawa 1:4. Później jednak punkty gubił coraz rzadziej. Doznał jeszcze jednej porażki, 0:4 u siebie z Polonią Warszawa. Za to przywiózł komplet „oczek” z Tomaszowa Mazowieckiego, a także pokonał u siebie rezerwy Jagiellonii Białystok i Olimpię Zambrów. Do tego należy dodać cenne remisy przywiezione z Morąga czy Kutna, co przekłada się łącznie na 12 punktów i 12. miejsce w tabeli III ligi.

GKS z kolei ma o jeden punkt mniej, a wszystkie 11 punktów zdobył na własnym terenie. Na wyjazdach drużynie idzie zdecydowanie gorzej: 1:3 w Aleksandrowie Łódzkim, 1:6 w Grodzisku z Legią oraz po 1:4 w Skierniewicach i Zambrowie.

Czy tym razem uda się przerwać wyjazdową niemoc przekonamy się w niedzielę 11 listopada. Początek meczu RKS Radomsko - GKS Wikielec o godz. 14:00.

Zdjęcie: RKS Radomsko