Przed meczem z rezerwami Legii Warszawa

Nasi sobotni przeciwnicy tracą do lidera tabeli 6 punktów i nadal mają realne szanse na wywalczenie awansu. My z kolei po ostatnich dwóch zwycięstwach nieco uciekliśmy od strefy spadkowej i na mecz z rezerwami Legii Warszawa jedziemy z wiarą we własne możliwości. Mecz już w sobotę o godz. 12:00, a transmisji LIVE możemy się spodziewać na kanale YouTube Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Link podajemy w artykule.

Jesienią w Wikielcu zagraliśmy z „dwójką” stołecznego klubu bardzo dobre zawody i tylko przez brak szczęścia i skuteczności nie zgarnęliśmy pełnej puli. Skończyło się 1:1. Nam prowadzenie w 37. minucie dał Patryk Rosoliński, a goście wyrównali w 74. min. za sprawą Cypriana Pchełki. Wówczas zajmowaliśmy w tabeli 11. miejsce, a Legia była szósta.

Dziś nasza sytuacja jest podobna, bowiem jesteśmy o jedną pozycję w tabeli niżej przed jesiennym meczem z „dwójką”. Rezerwy Legii z kolei są wiceliderem ze stratą sześciu punktów do prowadzącej Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Biorąc pod uwagę, że do końca sezonu zostały jeszcze cztery kolejki (i 12 punktów do zdobycia), nasi rywale nadal są w grze o awans. Muszą przede wszystkim wygrywać i jednocześnie liczyć na potknięcia lidera.

Mecz 31. kolejki III ligi gr. I Legia II Warszawa - GKS Wikielec odbędzie się w sobotę 18 maja o godz. 12:00 w kompleksie Legia Training Center w Urszulinie, gm. Książenice. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska: Jakub Chrzanowski (sędzia główny), Krzysztof Wiśniewski (sędzia asystent nr 1), Daniel Detka (sędzia asystent nr 2).

Akademia Piłkarska Legii Warszawa najczęściej transmituje mecze Legii II na swoim kanale YouTube. Na ten moment nie mamy potwierdzenia, czy sobotni mecz będzie transmitowany, ale zapraszamy do sprawdzania kanału oraz mediów społecznościowych obu klubów. Jeśli mecz będzie do obejrzenia na żywo, na pewno pojawią się informacje.

Kanał YouTube Akademii Legii Warszawa - sprawdź transmisję LIVE!