Przed meczem z Pogonią Grodzisk Mazowiecki [RELACJA LIVE]

Faworytem tego meczu z pewnością jest lider z Grodziska Mazowieckiego, który po dwóch latach przerwy chce wrócić do II ligi i trzeba przyznać, że jest na dobrej drodze, żeby tego dokonać. Sobotnie spotkanie ma być transmitowane na żywo na kanale Pogoń Grodzisk TV na YouTube. W zapowiedzi publikujemy link do transmisji.

Drużyna trenera Marcina Sasala zagra na własnym stadionie, gdzie przyzwyczaiła kibiców do oglądania zwycięskich pojedynków. Na dziesięć rozegranych w Grodzisku Mazowieckim meczów, Pogoń wygrała 8 z nich, raz zremisowała i raz przegrała. Nasi rywale ulegli u siebie tylko Lechii Tomaszów Mazowiecki (0:1), a doszło do tego na inaugurację obecnego sezonu. Z kolei punktami grodziszczanie podzielili się z rezerwami Legii Warszawa (było 1:1), czyli z klubem, który na tym etapie rozgrywek zajmuje 2. miejsce w tabeli i ma identyczny bilans meczów, jak Pogoń. Jednym słowem, obie ekipy idą łeb w łeb.

Jesienią w Wikielcu ulegliśmy grodziszczanom 0:2 (0:1). Bramki dla naszych rywali zdobyli wtedy Aleksander Gajgier i Kamil Odolak.

Wszystkie zwycięskie mecze Pogoni Grodzisk Mazowiecki u siebie:

• 2:0 z ŁKS-em Łomża
  • 3:0 z Wartą Sieradz
  • 6:2 z Legionovią Legionowo
  • 3:1 z GKS-em Bełchatów
  • 2:1 z Bronią Radom
  • 2:1 z Mławianką Mława
  • 6:0 z Pilicą Białobrzegi
  • 2:0 z Victorią Sulejówek

Mecz 22. kolejki III ligi gr. I Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKS Wikielec zaplanowany został na sobotę 23 marca godz. 13:00. Skład sędziowski, który poprowadzi to spotkanie: Tomasz Lewandowski (sędzia główny), Robert Kaczor (sędzia asystent nr 1), Kacper Kochelski (sędzia asystent nr 2).

Transmisja NA ŻYWO: Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKS Wikielec [LIVE na YouTube]