Przed meczem z Pilicą Białobrzegi

To będzie nasz trzeci mecz w tym tygodniu. Już w sobotę o godz. 14:00 zagramy na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi. Przeciwnik zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli i pilnie potrzebuje punktów - to oznacza, że czeka nas bardzo trudna przeprawa i musimy być maksymalnie skupieni i zaangażowani.

Pilica Białobrzegi póki co jest zespołem najgorzej grającym na własnym stadionie - w dziewięciu dotychczas rozegranych meczach u siebie tylko raz odniosła zwycięstwo (2:0 z ŁKS-em Łomża), zanotowała trzy remisy (1: 1 z Wartą Sieradz, 1:1 z Legią II Warszawa i 0:0 z Mławianką Mława) i pięciokrotnie przegrała. W dziewięciu spotkaniach strzeliła 8 goli i 20 straciła.

Zawodnicy Pilicy tylko raz w tym sezonie przed własną publicznością zdołali zdobyć więcej niż jedną bramkę. Dokonali tego we wspomnianym jedynym domowym zwycięstwie 2:0 z ŁKS-em, a na listę strzelców wpisali się wtedy Aleksander Stawiarz i Bartosz Zawadzki. Z kolei najlepszym strzelcem w na stadionie w Białobrzegach jest Oskar Wojtysiak z trzema trafieniami na koncie, a najskuteczniejszym zawodnikiem naszych rywali we wszystkich ligowych meczach jest wspomniany Stawiarz (6 goli).

Jesienią w Wikielcu obie drużyny podzieliły się punktami, a mecz zakończył się wynikiem 1:1. Dla nas trafił Maddox Sobociński, a dla gości Jan Głowacki.

Mecz 20. kolejki III ligi gr. I Pilica Białobrzegi - GKS Wikielec zaplanowany został na sobotę 9 marca na Stadionie Miejskim w Białobrzegach.